Зеленський панічно БОЇТЬСЯ власного народу / РОЗЕНКО


Дата: 20.01.2022 10:06:46 Просмотров: 22362 Длительность: 06:45
Поделиться:

Категории: Новости
Зеленський панічно БОЇТЬСЯ власного народу / РОЗЕНКО

???? Підписуйтесь на Телеканал Прямий в YouTube —
???? тисніть на «дзвоник», щоб отримувати сповіщення про нові відео на каналі
???? та дивіться наживо наш прямий ефір —

✅ Приєднуйтесь до наших акаунтів у соцмережах, щоб бути в курсі актуальних новин:
Facebook —
Telegram —
Twitter — _ua
Instagram —

???? Ще більше новин на нашому сайті —

#ПРЯМИЙ #РОЗЕНКО

Похожие видео:

Написать комментарий




Комментарии

Виктор Кошелев
19.01.2022 22:52:22
а давайте с нашим президентом сделаем как сделала Румыния!! и нас во всем мире будут уважать как Румынию !голосуем!!
Олексій Кобелянський
19.01.2022 23:35:28
Зеленського і всю зібрану ним камарілью треба якнайшвидше відлучити від влади і в камеру попереднього ув'язнення, в іншому випадку вони на роблять ще більше шкода.Зелю і його банду на нар !
Роман Пелехатий
20.01.2022 01:00:09
Яке виховання така поведінка (про зє)
Людмила Зубченко
19.01.2022 22:46:59
А ви що гарного зробили?А хіба парвшенко не був міністром економіки при янику?Та ви ж почали піднімати тарифи після яника.Тошно слухати цю брехню.
Роман Пелехатий
20.01.2022 01:05:18
Хохма ( мама через вікно до малого вовочки , який ходить зашуганий біля дітей на безпечні (піонерскі) відсиані : вова, папа сказал, ти, хочеш есть, не спорь папа знает)
sergio
19.01.2022 22:42:04
та зе само дивиться на ху-ла і лукашеску і саме хоче таким стати-я це вже давно писав.воно ж намагається бути схожим на них-що ті роблять це і оце повторює!
Wladimir Mazur
19.01.2022 23:00:57
Покидьок зеленьсукий знає і розуміє, що скоює злочин, тому воно, зеля і боїться Українського народу.
Nicolas Tursk
19.01.2022 22:52:27
Он вышел родом из народу, он вышел и упал на снег зелёной мордой в грязь ...
Роман Пелехатий
20.01.2022 01:11:54
Шкода маму зє бо мучилась як родила придурка
Татьяна Гонтарь
19.01.2022 23:03:19
Щоб знали кого вибирати
Hanna Hutsalenko
20.01.2022 01:18:28
Ой ,ой Розенко ,о зарплате ,пенсиях ,да вас с опг Порошенко нужно всех пересадить -- за ваш 5 летний грабежь и принесения в жертву 13 тысяч человек ,
Nikola
20.01.2022 01:37:06
Офіс презика працює над тим, щоб побільше вкрасти разом з зеленським і цих падлюк необхідно гнать всраной мітлой за грати і довічно
sergio
19.01.2022 22:43:28
зе повторює все шо робить ху-ло
AlSanders
19.01.2022 23:44:22
Клоун ничего строить вообще не способен.
Роман Пелехатий
20.01.2022 01:09:15
Бо як по іншому батя зє говорив ми планктон чи біомаса . Якось так
Роман Пелехатий
20.01.2022 01:06:34
Дике з лісу та щей до столу. Про зє
Елена Захаричева
20.01.2022 01:59:44
Коломойский, ты клёвый мужик. Ты не деньги любишь, но, не любя деньги, можно тоже ошибаться.. Не или да, сына?)
Дилявер Агъа
19.01.2022 22:51:35
Этот раб Коломойского ! Долго ешо издеваться будит над народом , что он говорил что попросит народ, он уйдёт !
Телеканал Прямий
19.01.2022 22:16:14
Друзі, підписуйтеся на наш канал, щоб завжди бути в курсі останніх подій!
???? bit.ly/pryamiy
Обращение к пользователям